Company picture

SMART TALKS 4.0

Smart Talks - регулярний захід, метою якого є побудова digital-суспільства, шляхом розповсюдження ідей розвитку smart-міста, необхідне для підвищення обізнаності харків’ян.

Формат дуже простий:- 3 спікери- 3 інноваційні ідеї- 15 хвилин на кожну ідею

Company picture

8 серпня ми провели довгоочікуваний четвертий Smart Talks, на якому зібрали спікерів з новими та цікавими темами

Детальніше про спікерів та теми виступів:
- Першим на SMART talks ми запросили виступити Олександра Кіценко - керуючого партнера 4Е Consulting. Він розповів про проєкт «Простіше», що оптимізує роботу органів місцевого самоврядування.- Друга тема нашого SMART talks - автоматизація процесів управління відходами. Про це розповів PM цього проєкту від Офіс Реформ Харкова - Андрій Кірик.- А третя тема, за традицією, була присвячена trendwatching, тому цього разу ми спілкувались про стратегії міст. На 15 хвилин нас занурила в це питання PM Офіс Реформ Харкова - Кристина Лізогубова.

Company picture

Усі виступи супроводжувалися інтерактивними опитуваннями та залученням учасників до обговорення

Серед учасників були представники бізнесу, ЗМІ, органів місцевогосамоврядування, депутати Харківської міської ради, члени Молодіжноїради при Харківському міському голові та просто небайдужі харків’яни, якіхочуть дізнаватися та розповсюджувати ідеї розвитку smart-міста, ставатиобізнаними членами digital-суспільства та бути на хвилі реформ.
Наступний, ювілейний Smart Talks, обіцяє бути ще цікавішим, тому слідкуйте за новинами.

Illustration
PM проєкту
Олена Воробйова

ДОЛУЧАЙСЯ

ГАЛЕРЕЯ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration