Company picture

DIGITAL KHARKIV

Діджиталізація – найголовніший тренд в Україні

Цифрова трансформація міста – це процес, який ми розпочали разом з Департаментом реєстрації у 2018 році. Вже тоді ми розуміли гостру необхідність у створенні міста, як зручного сервісу, міста, де повсякденне життя стає комфортним для кожного харків'янина.
У 2019 році "діджиталізація" стала словом року для українців і тренд на цифровізацію держави почав активно поширюватись в кожному місті.
Тоді в Харкові першими на місцевому рівні було прийняте рішення сформувати окрему команду, яка і буде займатись повноцінно цифровою трансформацією нашого міста. І ми заклали фундамент.

Лише командна робота – запорука успішного результату

За декілька місяців ми зібрали однодумців та партнерів, і разом ми побудували архітектуру та структуру цифрової трансформації. Головним нашим партнером стала Мінцифра – новостворене Міністерство цифрової трансформації України, з яким ци почали активно співпрацювати та планувати втілення багатьох проєктів в Харкові, як в першому пілотному місті з цифрової трансформації держави.
13 грудня відбулась офіційна презентація Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради.
Пріорітетними проєктами було обрано 5 продуктів:- Кабінет Харків'янина- Програма цифрової грамотності- E-Health- Cashless- City Dashboard
Повну презентацію ви можете подивитись, натиснувши кнопку нижче.

Company picture

Департамент почав роботу, і ось які результати маємо вже зараз:

- 73 проєкти вже в роботі- 22 PM-и підключені до цих проєктів- запускається Департамент цифрової трансформації зі своїм штатом та структурою- вже зараз активно йде набір до команди, якщо бажаєш стати діджитал трансформатором, тисни кнопку нижче

Company picture

Цілі міста у діджиталізації на найближчий рік:

- 100 000 харків’ян, які пройдуть курси з цифрової грамотності на порталі Дія
- 100 000 харків'ян користуються своїм е-кабінетом мешканця
- надання 1 000 000 послуг онлайн

ГАЛЕРЕЯ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration